| Cattalinaa a întrebat:

Hello! Imi puteti recomanda o crema hidratanta pentru tenul gras si fara sa contina alcool sau uleiuri?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de la bioderma sunt bune, sensibio Light dacă îl ai și sensibil dacă nu cere în farmacie de la bioderma pentru ten gras

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Săpunul cu sulf, lasa cremele.

| karen02 a răspuns:

Https://makeup.ro/......ct/194727/
Deci asta e un gel hidratant de la holika holika, un brand foarte cunoscut in Coreea de Sud. Îl folosesc de ceva timp si chiar e extrem de bun pentru orice tip de ten. E facut din aloe si cand il aplici pe piele chiar se simte textura si miroase ft bine.