| MarissaBNails a întrebat:

Hello,

La această rochie, ce aș putea să port ca încălțăminte, pantofi sau sandale?
Culoarea încălțămintei poate să fie o nuanță de albastru sau argintiu?
De asemenea, ce gen de cerceii ar fi potriviți?

https://m.imgur.com/a/BdN45RE

Mulțumesc anticipat,

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Deloc albastru. Porti ceea ce iti place fie pantofi ori sandale desi ca si culoare as opta pe un alb perlat, argintii sau albi mat. As opta ca bijuterii din argint ori aur alb cu pietre din Zirconiu alb, Swarovski care da spre argintiu, perlat, transparent sau chiar alb, in locul perlelor.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sandale și să fie neapărat argintii, orice culoare închisă ar da urât. Sau aurii dacă aplicația aia de pe talie e aurie. dacă doar cercei îți pui pot să fie ceva mai mari dar să fie la fel ca și „cureaua" și pantofii.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este rochie (scurta) de mireasa.
Cerceii si bijuteriile pot fii: perle albe sau strasuri argintii.
Pantofii sau sandale albe.

| Andreeush a răspuns:

Mai bine ai opta pentru pantofi albi.

| alina2k18 a răspuns:

Sandale.

| Elelei a răspuns:

Nu albastru! Argintiu, da.