| anonim_4396 a întrebat:

Hello people, vreau să-mi las păr lung numai că nu știu cum aș arăta. Chestia e că aș vrea să încerc o perucă ceva, dar chiar nu vreau să o cumpăr pentru că dacă vrei să arate natural trebuie să iei una scumpă, normal. Unde se vând peruci, în magazin vreau să spun, că sigur nu se supără vânzătoarea/vânzătorul dacă încerc una? Stau în Suceava btw

Răspuns Câştigător
| Shinzouw a răspuns:

Eu zic să își lași părul lung fără să te intereseze de ce vor zice alții sau ca nu stii dacă îți va sta bine. dacă asta vrei tu sa faci fa o. Nu mai sta pe gânduri. btw și eu am părul lung.Și imi place foarte mult..conteaza numa sa il ingrijesti..ca in rest totul va fi bine

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti baiat de ce vrei sa ai părul lung? Fetelor le stă bine cu părul lung, nu băietilor.

| NiculaeNicoleta a răspuns:

Daca e magazin de peruci, vanzatoarea nu se supara, insa perucile sut false, arata rau, nu iti vei face idee. Vezi ca pe net si prin app store sunt fel si fel de aplicatii in care incarci poza si faci simulare cu par lung. Personal consider ca un barbat arata mai bine daca e tuns corect, decat daca are parul lung. Depinde ult si de personalitatea ta, stilul tau de viata

| anonim_4396 explică (pentru NiculaeNicoleta):

Am încercat și dintr-alea da erau super bug-uite, nu detectau cum trebuie fața, mai pe scurt erau vai de viața lor