| ღmrsღCєsarionღ a întrebat:

Hello☺. Sunt vopsită brunet de aproape o lună. Cum ar ieși dacă m-aș vopsi un blond platinat, fără decolorare?
Aș vrea să ajung din nou la blond

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Blondul nu prinde fara decolorare! Negrul este mult mai puternic! poti incerca orice vopsea ca nu prinde nimic, Crede-ma, am incercat!

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai probabil nu iti va prinde deloc. In cel mai bun caz vei ajunge de la brunet la un brunet spalacit.

| blond1x a răspuns:

Nu mai blondă n-o sa iesi fara decolorare laughing

| Audrey1912 a răspuns:

Fara decolorant, nu poti. Vopseaua nu deschide alta vopsea, deci va trebui sa te decolorezi sau sa folosesti ceva gen Color off, ce indeparteaza particulele de culoare artificiala din par, dar nu stiu de unde se cumpara.

| Mirela27 a răspuns:

Fara decolorare nu iese.Si dureza pana ajungi la nuanta de blond platinat

| WalkerAW a răspuns:

Ti-ar iesi (dupa parerea mea) o coafur super...
nu stiu, cred ca ti-ar sta bine

| carmennnn a răspuns:

Fara decolorare nu merge! Vei arata ca o veverita.