| anonim_4396 a întrebat:

Hello there. Azi mi-am facut curat prin dulap si am dat peste niste bretele de sutien transparente, dar care s'au innegrit putin. Imi puteti spune cu ce sa le curat? Am incercat cu acetona, insa n'am reusit. Vreun sfat? Mersi. happy

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

I-ati altele. sunt vreo 2 lei unele noi.

| iuliaoprea a răspuns:

Spray de pete de la Amway. Curata orice. Acţionează eficient şi asupra altor pete cum ar fi cele de transpiraţie, ulei de gătit, sos de spaghete, ruj de buze, pastă de pix şi cremă de pantofi. Îndepărtează uşor murdăria şi petele de pe rufe.Se pulverizează produsul pe pată şi se spală în mod obişnuit – ce poate fi mai simplu? Este extraordinar în îndepărtarea murdăriei de pe gulerele cămăşilor şi de pe manşete. Daca te intereseaza vorbim pe mess black_rose_admirer.

| Just kidding a răspuns:

Incearca cu spirt straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu venisi