| TriceleRon a întrebat:

Hello TPU, as vrea sa fac cadou un aparat de microdermabravaziune. Aparat despre care nu stiu absolut nimic. Ce imi sugerati? Preferabil sub 1000 ron.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.softcare.ro/......-revit-101
Exfoliaza foarte bine si nu costa foarte mult.

| TriceleRon explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns. Dar caut ceva mai bun, mai de firma, mai fiabil. Care chiar sa faca ceea ce promite

| Bizon95 a răspuns (pentru TriceleRon):

Https://www.compari.ro/CategorySearch.php?orderby=2&st=microdermabraziune

https://www.emag.ro/......ricedesc/c

poti sa debifezi in stanga interval pret daca vrei mai multe, ajunge si la peste 6mii lei