| mariehoney a întrebat:

Hello,TPU! Ce parere aveti cei care ati folosit Zynerit si ce efecte a avut asupra voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usucă fața foarte tare! Mie mi-a uscat fruntea atat de tare în cât mi se făceau riduri multe și subțiri L-am folosit de 3 ori. Prima data mi le-a trecut pe cele de pe frunte. Pe cele de pe obraji mi le-a ameliorat. L-am gatat și nu scăpasem de tot de ele. Erau doar ameliorate. După puțin timp, au revenit în forță! Am crezut că trebuie să mai mă dau. Am facut-o de 3 ori cu același rezultat. Nu mai folosesc! Acum o săptămână am fost la dermatolog. Mi-a dat Duac gel pe care îl folosesc în prezent. A costat 85lei cred, mama mi l-a luat din Catena. A trecut o săptămână, și îmm se vede ceva happy. Usucă foarte tare fața și ăsta. Mi se ia pielea de pe față sad. Dermatologul mi-a spus că nu e bun! Acuma nu știu, fiecare face ce vrea! Suntem diferiți! Încearcă!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a spus că nu e bun Zyneritul

| mariehoney explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Prietenei mele i-au mai disparut din cosuri din cauza cremei.

| anamariarot a răspuns:

Pe mine m-a ajutat acum vreo 7-8 ani. După cum s-a mai spus, usucă fața destul de tare, are un gust super amar și miroase de-ți mută nasul, deci dacă-l folosești, indicat e să nu o faci înainte de a pleca pe undeva.
Totuși, cel mai bine ar fi să mergi la un dermatolog.