| deniedaccess a întrebat:

Hello TPU! ce parere aveti despre jeansi cu fermoar la glezna in spate sau in >>>lateral?:::

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ne stă bine, de ce nu! Este o ținută sport, nu are ce căuta în cea de ocazie, evenimente festive, simpozioane, etc. unde se cere o ținută specifică acestor evenimente.
Pa, pa.

| Biby a răspuns:

Mie imi plac am unii fff starmti ca niste colanti si au fermoar jos.Nu prea il inchid ca ma strnge si il las asa si se vede super.

| ºPishcotº a răspuns:

Poi mie mi se par interesantihee hee:. Am si eu doua perechi cu turul lasat, si au fermoar in spate! Cand port skateri las fermoarul deschishappy Ceao:*

| jolie a răspuns:

Eu am 4 perechi cu fermoar imi plac sunt interesanti dar fermoarul ma cam deranjeaza si nu prea poti sa-i asezi jos bine

| aty91 a răspuns:

Mie imi plac. Chiar am vreo 2 perechibig grin