| Cduncfujndf a întrebat:

Hello TPU! Dau fundă! Am și eu o întrebare. Deci există țigările Davidoff și există și o firmă cu același nume care face parfumuri și probabil si alte produse. Sunt amândouă destul de fancy. Au vreo legătură una cu alta? Adică țigările au legătură cu firma asta sau brand de parfumuri?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce esti asa curios? Nu stim întreabă i pe ei caută pe google numarul lor de telefon, suna i si afli.

| Wr3nch a răspuns:

Au avut la un moment dat dar divizia responsabila de tabac (tigari, trabucuri, etc) a fost vanduta altei firme in 2006.

| Dismally a răspuns:

Da, este aceeasi firma. Davidoff producea initial tigari, pe urma au inceput sa faca si alte produse.