| xVampirJmkx a întrebat:

Hello TPU! Stie careva un site unde pot gasi Jordan 1 *marime mica.* pentru ca port 35?! Orice model. Pls

6 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Https://sneakerindustry.ro/ro/

Dar trebuie sa arunci un ochi din cand in cand. De obicei se vand extrem de rapid si sansele ca sa prinzi numar asa mic, sunt cam imposibile.

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Https://stockx.com/retro-jordans/air-jordan-1

Cumperi produsul, vine de pe alt continent si va trebui sa platesti supra taxa. In RO nu cred ca gasesti. Oricum asta a fost primul link pe care l-am gasit