| roxanaroxyrox a întrebat:

Heloooo!

Vreau sa imi spuneti ceva de citit pe plaja.O carte si cateva reviste!

Am 14 ani (deci nu vreau reviste de mancare sau de aranjat casa)

Multumesc!

Dau funda!:*
P.S.Scuzati categoria este una dintre cele mai rapide!

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

Reviste:Bravo,Bravo Girl,Popcorn,Cool Girl,Glamour,Teen Vogue,Bolero, Avantaje.
Carti:Jurnalele Vampirilor, Frenezia, Jocurile Foamei, Pe aripile vantului de Margaret Mitchel.
Sper ca te-am ajutat! Funda? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Incearca orice carte Chic

uite aici o lista

http://www.elefant.ro/carti/colectii/chic-10.html

sunt foarte dragute mai ales pentru varsta ta.

| alexxis0712 a răspuns:

Poti sa pari interesanta si fara sa citesti carti pe plaja happy

Răspuns utilizator avertizat
| Roxii12 a răspuns:

Pai iti spun niste reviste...Bravo, Bravo Girl (sunt de moda, mondenitati, sfaturi practice) si Popcorn care e tot asa.Revistele bravo costa 1, 99lei iar Popcorn cred ca 4 lei ( cam asa). Ca si carte ti-as recomanda 'Jocurile foamei' de Suzanne Collins. E tare cartea.

Răspuns utilizator avertizat