| Sephira a întrebat:

HELP! M-am dus la salon cu gandul sa ma vopsesc roscat ginger, dar m-au vopsit un roscat inchis ca de visina... Cum as putea sa obtin rezultatul dorit? Sau imi poate recomanda cineva un salon in Bucuresti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RigbyBarosanul a răspuns:

Salon MOSILOR
este unul dintre cele mai bune saloane din Bucuresti
ti-l recomand

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ramaneti cu parul la culoarea initiala asa cum a lasat Dumnezeu! Nu va recomand sa mergeti la un salon pentru a vopsi parul tau pentru ca vopselurile sunt pline de chimicale si sunt cancerigene!

| Clorox a răspuns:

De ce nu stai cu culoarea asta? Roscatul ginger nu-mi place, faci ce vrei dar iti sugerez sa stai asa, e o culoare superba!

| Sephira explică (pentru Clorox):

Am mai fost vopsita ginger si mi-a stat foarte bine, dar atunci ma vopsisem in alta tara... si din pacate nu imi sta bine deloc cu acest rosu, iar toata lumea care m-a vazut a fost de acord. Multumesc pentru gandul bun totusi!

| Clorox a răspuns (pentru Sephira):

Nu stiu ce sa zic, sper sa-ti fie bine si sa gasesti un salon bun!

| amyleemuffly03 a răspuns:

E frumos roscatul ca de visina

| RigbyBarosanul a răspuns:

Iti recomand salonul MOSILOR
E unul dintre cele mai bune saloane din Bucuresti
ti-l recomand