| pactcudiavolita a întrebat:

Helpp! Daau fundita:Xbatting eyelashes Cum sa scap de cosuri:-s Si cum sa ma ingrascrying [Si nu prin fast fooduri ca ma umplu de cosuricrying]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cosuri, poti incerca Zineryt-ul, dar inainte sa-l folosesti, consulta un dermatolog pentru a te asigura ca e totul ok(unele persoane sunt alergice la eritromicina sau au pielea foarte sensibila si in astfel de cazuri poate face mai mult rau decat bine). Aplica-l o data sau de doua ori pe zi(in functie de cat de multe ai): seara inainte de culcare si-l lasi sa actioneze pana dimineata si daca trebuie utilizat de doua ori pe zi, aplica-l si dimineata si lasa-l sa actioneze cat mai mult timp. Daca-ti doresti un remediu natural, poti incerca cu usturoi; tai rondele subtiri de usturoi si cu partea zemoasa masezi zona afectata si lasi zeama sa actioneze exact ca si in cazul Zineryt-ului.Pentru a pune cateva kg, e foarte important sa respecti mesele principale ale zilei; la micul dejun mananca 1-2 oua(fierte sau prajite, dar nu zilnic)si cateva felii de paine cu margarina/unt+o cana cu ceai/lapte.Pranzul sa fie compus din doua feluri de mancare+desert: o farfurie cu supa/ciorba si 1-2 ardei umpluti(mici sau medii), spre exemplu si la cina peste/o farfurie de tocanita/fasole prajita etc. Evita in schimb produsele fast-food, dulciurile si mezelurile.Ca si gustari, poti consuma fructe, fructe uscate, cereale/musli cu iaurt/lapte, alune, nuci sau fistic.

7 răspunsuri:
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Pentru cosuri cele 3 produse de la clearasil pentru a te ingrasa nu stiulaughing

| Rallu_3508 a răspuns:

Pentru cosuri eu folosesc lamaia. Dimineata si seara te stergi cu o discheta demachianta pe care pui zeama de lamaie.Intr-o zi sau doua se usuca.Succes.

| Alina0491 a răspuns:

Pentru cosuri fa`ti un ceai de musetel si fa inhalatii deasupra vasului in care este ceaiul. Acopera capul cu un prosop si stai deasupra vasului pana poti. Pt ingrasat nj ce sa spun... mananca mai mult decat de obicei dar ai grija sa faci si ceva exercitii pentru a nu te trezii cu burtica. Presupun ca nu acolo vrei sa mai pui niste kg :d

| Ervin a răspuns:

Cânt te speli dă cu un prosop mai aspru ca ariciu! şi dă tare!winking nu te umpli cu coşuri dacă mănânci fast-food, că aş fi avut corpu plin laughing mănâncă mezeluri multă pâine d-astea da nu mult, regulat taică... succes mane

| Elenushaaaaaaaa a răspuns:

Cu ingrastul cred ca ar trebui sa mai mananci mezeluri, carne, etc. Dar nu stiu de ce vrei sa te ingrasi.straight face majoritatea fetelor vrem sa slabim si sa scapam de burtica.happy. Iar cu cosurile am auzit de o solutie de la loreal(nu stiu com se cheama), dar stiu ca foloseste o prietena si e incantata...winking poti intreba la diverse farmaciibig grin
sper ca te-am ajutathappy

| kyru24 a răspuns:

Mananci sanatos simplu

| ALE12frumusica a răspuns:

Scz...as vrea sa te ajut, dar am acesi problema!
deci...
HELP!