| Rini a întrebat:

Hey! A comandat cineva de pe ivet, cum sunt hainele?

3 răspunsuri:
| Anca32 a răspuns:

Nu recomand deloc. Am comandat 3 articole în speranța că o să primesc măcar cât de cât apropiat de poza. Nici vorba, modelul nu era cel din poza nici în 1000 de ani, materiale proaste și în loc de a mi-a venit xl

| Vyo0000 a răspuns:

Eu am comandat de pe ivet si am fost destul de dezamăgită mai ales că în poza arata o culoare si in realitate mi-a ajuns alta culoare( mi-am comandat un sacou si in poza era alb si in realitate era un crem destul de ciudat, oricum f urat ). Si nici mărimile nu corespund. O mare dezamăgire.

| Neli_Stiegelbauer_1966 a răspuns (pentru Vyo0000):

Cum sunt marimile? Mai mari decat normal sau mai mici?