| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Acum cu mult timp in urma mi-am facut breton. Ei bine, eu vreau sa scap de el.ce pot face?

18 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Il prinzi în clamă până crește

| Ofiintă a răspuns:

Taie-l deasupra capului.
Ce ai putea face? Îl lași să crească si în timpul acesta prinde-l cu o agrafa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te tunzi zero si ai scapat de belea.

| LPCTSTR a răspuns:

Il lasi sa creasca, sa ajunga la lungimea celorlalte fire de par, nu ai ce taia si nici ce face acum.

| NotNamed a răspuns:

Nu te supara, cati ani ai?
Fac un studiu in legatura cu efectele internetului asupra creierului uman.

| Catrice a răspuns (pentru NotNamed):

Nu ai terminat?
Credeam că era până la 31 decembrie 2020...

| NotNamed a răspuns (pentru Catrice):

N.am cum sa termin. Pe fiecare zi gasesc cel putin o victima =). Când n.o sa mai gasesc atunci va fi done.

| Anuket a răspuns (pentru NotNamed):

Eu zic că va fi done când nu vei mai folosi TPU. Victimă îți pare doar ție că mai mult de spam nu se întâmplă nimic.

| Catrice a răspuns (pentru NotNamed):

Cred că o să te plictisești grav atunci și o sa le iei locul.

| iuliaOK a răspuns (pentru NotNamed):

Te plictisești tare? laughing))

| Anuket a răspuns:

Îl prinzi cu cleme în laterale sau sus, îl dai cu balsam când îți speli părul și aștepți să crească.

| mihaela000ela a răspuns:

Daca esti o persoana,, rabdatoare,, ..problema se va remedia de la sine ..astepti pana iti creste parul.

| BlackPixel a răspuns:

Il poti lasa sa creasca sau il poti taia.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Îl lași să crească, iar până atunci îl prinzi cu o clemă dacă te deranjează.

| Celcestietot a răspuns (pentru unu3doi2trei1):

Nu ai auzit de foarfeca, sau traiesti in beci? Una din doua.

| Anonimata345 a răspuns (pentru Celcestietot):

Se pare ca azi ai o zi proasta.Ce lume...

| Celcestietot a răspuns (pentru Anonimata345):

Blamezi pe altul cand te loveste logica, ce ciudata...

| Celcestietot a răspuns (pentru Anonimata345):

Da-l ma la caini sa ti-l manance daca nu iti convine de foarfeca rolling on the floor!