| anna21anne a întrebat:

Hey all. Ce sutien merge sa port la rochia asta, sa nu se vada? Sau merge fara?

https://ibb.co/yFxrytr

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Cred că merge fără sau sutien fără bretele.
În general, gândește-te la sânii tăi, dacă sunt mai micuți atunci merge fără, dacă nu, nu, pentru că nu au susținere. Ținuta din față personal mie mi s-ar părea că arată aiurea pe cineva cu niște sâni imenși, dar e doar o părere personală

| anna21anne explică (pentru zurick):

Nu am sanii foarte mari

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Categoric fara... aaaa... dansezi? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sau fără, depinde de unde mergeți.

| anna21anne explică (pentru anonim_4396):

O sa mergem la un restaurant cu niste prieteni

| muffinpuffin23 a răspuns:

Sunt in magazine sutiene fara bretele, care au doar cupa. Dacă vei intreba la un magazin de haine sau pentru lenjerie intima sunt sigura ca vei găsi.

| Ciucoe a răspuns:

Ce paroasa e aia la subraț