| 0Pitika0Tha0 a întrebat:

Hey! Am cosuri si ma spal cu un sapun special si ma dau cu crema Skynoren de vreo luna ....Cu crema de o luna iar cu sapunu de 1-2 saptamani. Vreau sa zic ca pe la nas, deasupra gurii, in jurul nasului si pe frunte mi s-a uscat foarte rau pielea aproape am ajuns la cojite. Ce pot sa fac sa am din nou pielea fina? In maxim 2-3 zile vreau sa o am fina.

4 răspunsuri:
| Meowww a răspuns:

Eu iti recomand ceva pentru cosuri ca sa nu se mai repete: http://www.iamstaggered.com/......ck-8ml.jpg
Eu folosesc. Este natural, eficient, si nu usuca pielea;).

| criiele a răspuns:

Iti recomand crema Aurderm

| anonima1993 a răspuns:

Iti cumperi o sticluta mica de ulei de masline si te dai pe unde zici ca e uscata in fiecare dimineata si seara eu vreau sa spun ca aveam o piele foarte dar, foarte uscata si acum o am ca de bebe.Sau mai poti folosii crema neutrogena e foarte buna dar aplici un strat dupa ce l-ai intins bine te mai dai odata deoarece de la o singura aplicare crema ajunge doar la celulele moarte. Sper ca te-am ajutat:*

| MaraaaM13 a răspuns:

Puneti miere fara EU-uri.