| DiixiiA a întrebat:

Hey...am fost la piscina si m-am bronzat foarte tare si nu imi place deloc. Ce as putea face sa nu se mai observe sau chiar sa se duca daca e posibil

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa iti spun ca eu am pigmentul pielii alb, de aceea mi-as dori foarte mult sa fiu bronzata ca tine, si multe alte fete se duc la solar pentru a se bronza, asa ca nu ai de ce sa iti faci probleme, pentu ca, sa zic asa, bronzatul este la moda, o fita, sau ceva de genu. Insa daca tot nu iti place, nu prea ai ce sa ii faci, o sa iti treaca in aprox o saptamana sau doua, nu exista metode prin care sa scapi de bronz mai repede. Oricum, sunt sigura ca iti sta foarte bine si asa, bronzyy :X

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa iti spun ca eu am pigmentul pielii alb, de aceea mi-as dori foarte mult sa fiu bronzata ca tine, si multe alte fete se duc la solar pentru a se bronza, asa ca nu ai de ce sa iti faci probleme, pentu ca, sa zic asa, bronzatul este la moda, o fita, sau ceva de genu. Insa daca tot nu iti place, nu prea ai ce sa ii faci, o sa iti treaca in aprox o saptamana sau doua, nu exista metode prin care sa scapi de bronz mai repede. Oricum, sunt sigura ca iti sta foarte bine si asa, bronzyy :X

| SteauaNordului a răspuns:

Buna.
eu stiu o metoda : zeama de lamaie
combini 1/4 gel de dus si 3/4 zeama de lamaie si te speli.
o sa te usture putin pielea dar daca pui combinatia asta pe un burete de dus, moale nu vei pati nimic. succes

| Veverita a răspuns:

Esti prima persoana care spune ca nu ii place bronzata.nu ai ce face o sa se duca cu timpul

| misterioasahug a răspuns:

Doar timpul poate vindeca bronzul laughinglaughing pe bune, nu trebuie decat sa astepti

| biliana a răspuns:

Zeama de lamaie.Fa-ti masca cu iaurt.Fa dus cu exfoliant si date cu un tampon cu spirt pe bronz.