| sweetela a întrebat:

Hey. Am vazut un vlog de a lu It's Anca si m-am uitat la mai multe si am vazut ca parul ei variază de la culoare la alta:azi albastra maine roz...ce vopsea folosește sau ce produse folosește pentru a avea acele culori. Se duce neaparat la salon sa isi faca parul asa sau se poate face si acasa?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca e spray din ala pentru colorare sau o vopsea slaba care se ia dupa cateva spalari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e vopsea care se ia la mai multe spalari sau sunt perucii

| Diance a răspuns:

Probabil e vopsea. Nu mai stiu cum se cheama dar se gaseste in Auchan.
Sau, probabil e o peruca.