| BubuMaya a întrebat:

Hey amici imi spune si mie cineva un site de unde pot comanda produse de beauty(truse de macheaj sau altele) si sa-mi vina prin curier sau posta, dar sa fie altele in afara de Avon, Oriflame si astea care au cataloage...thanks!

Răspuns Câştigător
| ellasweetlollipop a răspuns:

Poti intra pe Cosmetic Style, 1001 Cosmetice, Mya Shop, farduri colorate, si cam atat cunosc. Funda?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Daca vrei Oriflame te pot ajuta

| BubuMaya explică (pentru LolaLollita):

Merci pentru raspuns, m-a ajutat.

| LolaLollita a răspuns (pentru BubuMaya):

Cu placerehappy eu am o trusa de machiaj de acolo.

| rocket a răspuns:

La www.Fidelityshop.ro am comandat si eu si stiu ca sunt de calitate. Poti sa incerci.

| BubuMaya explică (pentru rocket):

Merci de site, dar sunt cam scumpesad