| Morena30 a întrebat:

Hey! As avea si eu nevoie de un sfatbatting eyelashes. As vrea sa imi fac o schimbare de look dar nu stiu cum sa ma tund.Am parul ondulat, des, cu volum, cu 5 cm mai lung de umar iar fata mea este ovala. Aaa si am bretonul putin asimetric iar parul este filat.Cum as putea sa ma tund sau sa imi tund bretonul? Voi ce spuneti? As vrea si niste poze daca se poatebatting eyelashes. Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Morena30 explică:

Bosss2012 invata gramatica limbii romana si sa scrii iar apoi te bagi in seamawinking

| TheDubstepMan a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci intai puneti piatra de 20k pv si pe sabie patrunderii apoi du-te la orci si omoara si cand faci lv 50 fatil cu piatra de 20kpv si aia de 5k pv si aia de protectie si du-te in cave2 ca aia o sati ia numai 1 2 1 4 2

| Adelee a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Asa sunt tunsa eu.Arata foarte bine sa sti.Doar ca necesita vizita la coafor din 2 in 2 luni sau chiar mai des.
Ai nevoie de fixativ 1-2 pe saptamana.:)