| darklove354 a întrebat:

Hey! As vrea sa-mi personalisez blugii cu niste cuvinte. Ce-as putea scrie?

Răspuns Câştigător
| cristina10cris a răspuns:

Love,LoL,I love you, Kiss, sau citate dragute mie imi place mult acesta:ஜ ←♥→Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!←♥→ sau mai poti scrie Aloha, Ceao, Bye bye etc.Succes!

| darklove354 explică (pentru cristina10cris):

Poti sa-mi mai dai idei?
imi place stilul tau

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Ceea ce simti tu, ceea ce iti place.
Pa, pa.
P.S: Poti scrie si statusuri.

| cristina10cris a răspuns:

Merci! Poi mai poti scrie Hellaw,Good bye, Neata-lume,Hi, Like,Funky,Buzz,Like boos,Ulala, Hopaaa, Mamasita, Pupici, Farfalla(fluture in italiana), Butterfly(fluture in engleza)Senorita etc.

| Andruta12 a răspuns:

Ai putea scrie cuvinte care te reprezinta, cuvinte care iti plac sau sa te inspiri dupa net la niste blugi care au cuvinte pe ei si sa le scrii si t pe blugi tai.
Daca nu uita o lista cu cuvinte/fraze:
Beautifull
It's my life
Love angel(poti inlocui,, love" cu al cuvant)
I love Dubai/New york.
Princess
Fair
Life and peace
Pure
Child