| Brunetaa a întrebat:

Hey`:*. As vrea sa stiu cum se fac unghiile acelea cu scris. adica as vrea sa stiu cum sa pun scris pe unghii dar nu sa scriu eu. [ fara raspunsuri de genul : "cauta pe net".] Multumesc anticipat! >big grin

Răspuns Câştigător
| Antonia90 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......35512.html
Aşa?
Eu mi-am făcut ca în linkul de mai sus, şi a ieşit superb :-*.

3 răspunsuri:
| Adișa_9127 a răspuns:

Buna:*.Deci o luam cu unceputulwinking:
1)Iti faci unghiile intr-o culoare cat mai deschisa
2)Astepti sa se usuce oja
3)decupezi 10 bucatele dintr-un ziar(numai ziar sa fie)
4)pregatesti un bol/o tavita mivi cu spirt
5)bagi unghia in spirt aprox 20 sec.
6)imediat pui o bucatica de ziar pe unghie dar nu mai mult de 5-10 sec.pentru ca o sa se imprime foaia pe unghiehappy.
7)bucura-te de manichiura ta speciala:X
Sa sti ca am incerat chiar eu si ce am scris mai sus nu este luat de pe un sitewinking.Pa-pa:*

| maria_6773 a răspuns:

Sau ai putea sa bagi hartia de ziar in speirt si sa o pui pe unghie...eu asa fac...:*