| rvr a întrebat:

Hey buna.happy vreau sa imi dai si mie niste idei ma duc la majoratul unei fete iar eu am doar 15 ani as vrea sa imi dati niste idei cum sa ma imbrac nu sunt asa de grasa sunt mai slabuta si rochite nu stiu nu prea ma avantajeaza va rog help! DAU FUNDA.happy GARANTAT.:* pup

3 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Aici vei gasi o gramada dar pune semnul http://www.pink-mania.info/rochii-de-seara/

| anyska a răspuns:

Cred ca un tricou simplu si un bolero merge tongue. Cu blugi desigur. poate mai inchisi la culoare.

| any_3871 a răspuns:

Imbracate in negru sau alb dar sa cimbini albul sau negrul bine iata cum ar fi ai o geaca neagra si o bluza alba si pantaloni negri alege accesoriile cit mai mari iar ciafura sa fie cit mai naturala cum ar fi sa iti impletesti parul