| Rsganne a întrebat:

Hey,ce parere aveti despre produsele cosmetice ELF?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Având în vedere preţul, le iubesc! Sincer, am avut parte doar de bucurii cu ele happy Îmi plac foarte mult, chiar dacă uneori nuanţele produselor nu sunt 100% ca cele de pe site (dar mereu verific swatch-uri pe Google, să nu cumpăr ceva nepotrivit). Produsele sunt, cred că de aceeaşi calitate ca cele de la alte firme. Doar că sunt mult mai ieftine! Poate nu au o gamă prea variaţă de produse, şi unii au probleme cu comenzile (produse rupte, alte produse etc) dar asta se poate întâmpla la orice firmă.
Singura chestie ce nu-mi place e că fardurile (cel puţin cele pe care le-am luat eu) nu sunt prea pigmentate, şi trebuie să folosesc destul de mult, şi nu este prea mult produs. Sunt culori foarte faine, pe care nu le-am văzut la alte firme, dar din nou, se consumă repede. (mă rog, la debitul meu xD)
Per ansamblu, sunt foarte mulţumită de ELF happy

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nicio parere

| Tiffany_4986 a răspuns:

Sunt foarte bune si ieftine...Eu mi-am achizitionat recent un rimel, o trusa de machiaj, o paleta de luciuri de buze, o crema cu castravete(hidratanta) si o pereche de gene false? Sunt foarte multumita de ele.