| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce sampon folositi eu mi-am comandat de la Ives Rocher unul si nu da rezultate al vostru da rezultate?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu folosesc pantene si este singurul sampon de care sunt multumita

Răspuns utilizator avertizat
| Libelle a răspuns:

Nu lua de-alea, nu sunt profesionale.Nici de la oriflame,Avon, etc.

Ia-ti sampon pentru problema ce o ai cu parul.
Head&shoulders, Pantene, L'oreal sau Syoss-mie toate mi s-au parut bune, dar m-am oprit la primul pentru ca incepusem sa am ceva cu matreata.
Pantene luam pentru volum si L'orealpentru catifelare si definire de bucle.

Incerci...pana gasesti ceva potrivit.Nu avem toti acelasi tip de scalp si parul in aceeasi masura de rebel, sau de gras/uscat.etc. big grin

| RoseOfTheFire explică (pentru Libelle):

Mersi si eu tot la prima varianta ma gandeam sa o incerc o sa imi cumpar Head&shoulders pentru ca eu am parul si gras si am si matreata e mai complicat putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Gerovital pentru cresterea parului si imi creste destul de repede ( cei 2 cm sunt asigurati in fiecare luna ) si ma ajuta sa nu mai am parul gras,

| maryAany a răspuns:

Pentru parul gras si cu matreata icearca wash&go cu menta eu folosesc si da rezultate.