| Roxii33 a întrebat:

Hey!
Daca vreau si eu sa-mi vand niste haine pe un site, ce trebuie sa fac? Adica, daca cineva dintr-o alta localitate, vrea sa-mi cumpere ceva, eu cum ii trimit imbracamintea? Prin posta? Dar persoana respectiva, cum imi trimite banii? Tot prin posta?

Help! Funda! happy

4 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Cel mai buns site de vanzari este okazii.ro

| snzpaul a răspuns:

Da, daca trimiti cu ramburs, plateste la ridicarea coletului, iar posta-romana iti returneaza banii inapoi.

| Şaptepăcate a răspuns:

Intra pe ocazii.ro faci cont si iti pui acolo marfa, poti sa lucrezi cu posta sau cu firma de curierat, plata la livrare, ca sa poata ridica coletul trebuie sa plateasca suma ramburs stabilita de tine, adica pretul produsului pus in vanzare

| Tutan_Alina_1982 a răspuns:

Încearcă www.vandhainelemele.ro. Este o platforma online GRATUITĂ de anunturi dedicată hainelor din propria garderoba. E foarte ușor de utilizat.