| iMoniq a întrebat:

Hey kiss!
Este adevarat ca placile de la Bio Ionic nu-ti arde parul?
Si cate zile mi-ar sta parul intins?
Iar uleiul de ricin stimuleaza cresterea parului? Ca astazi m-am dus sa-mi i-a din varfuri ca erau foarte deteriorate si ii foarte scurt. As vrea sa-mi creasca cat mai repede posibil.
Multumesc happy.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Toate placile ard parul mai mult sau mai putin si daca o folosesti des si da, uleiul de ricin stimuleaza cresterea

| ema_2625 a răspuns:

In general orice placa de par arde parul, dar cea care arde mai putin este din ceramica, iar uleiul de recin stimuleaza cresterea parului si il poti combina cu vitamin a, sau uleiul de masline, sau samponul cu petrol.

| PupicAndreea a răspuns:

Buna! Orice placa de par arde parul, dar pe aceasta o are o colega si spune ca e foarte buna.Insa in legatura cu uleiul de ricin intr-adevar stimuleaza cresterea parului, dar te sfatuiesc sa nu ul folosesti pentru ca eu l-am folosit si foarte greu mi-am readus parul la normal in sensul ca parul chiar daca ma spalam pe cap la 2 zile, parul a ramas unsuros, fara stralucire. BAFTA!

| PupicAndreea a răspuns:

Buna! Orice placa de par arde parul, dar pe aceasta o are o colega si spune ca e foarte buna.Insa in legatura cu uleiul de ricin intr-adevar stimuleaza cresterea parului, dar te sfatuiesc sa nu ul folosesti pentru ca eu l-am folosit si foarte greu mi-am readus parul la normal in sensul ca parul chiar daca ma spalam pe cap la 2 zile, parul a ramas unsuros, fara stralucire. Bafta!