| babyloving a întrebat:

Hey fetelor! Am o pereche de tenisi negri si azi trebuie sa merg in oras si ma gandeam sa imi iau tenisii cu blugi negri. Aveti ceva idei cu ce as mai putea sa ma imbrac?

4 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Cu tenisii si cu blugii aceia, merge de minune o bluza sau un tricou alb. funda?

| Kasia a răspuns:

Ia-ti tenesii cu un tricou negru polo in genul ralph loren si cu o fusta nu foarte scurta...medie sau cu o fusta maxi.
Ai putea sa ii iei cu o rochie maxi neagra sau alba sau colorata dar sa fie simpla, fara imprimeu.
Poti sa incerci sa ii combini cu o camasa alba si jeansi cu talie inalta scurti
De asemenea ai putea sa ii iei cu o pereche de jeansi evazati sau skinny cu talie inalta si cu un tricou oversized mai scurt.
sper ca te-am ajutat.

| dienuta1990 a răspuns:

Cu tenisii si cu blugii aceia merge foarte bine oun tricou roz sau rosu.

| StefyCrina a răspuns:

Pai daca esti genul acela"fara fuste, rochii"cum sunt eu...atunci poti sa iti iei blugi niste sabotei cum luam la scoala primavara si un tricou frumos. Daca iti plac fustele ia o fusta mai mulata si o bluza lasata de pe umar(daca ai). sfatul meu e sa incerci sa eviti blugii si adidasii sau tenesii.Cum consideri. Sper ca te-am ajutat. happy