| larisu a întrebat:

Hey fetelor! am parul cret, lung si nu stiu cum sa ma tund ca sa nu imi stea naspa dupa aceea multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FataCuFitze a răspuns:

Buna! depinde cat de cret ai parul, pentru ca putin creata sunt si eu (adica mai mult ondulat), iar eu ma tund pana mai jos de umeri, de obicei... daca esti ceva mai creata o poti lua ca exemplu pe dya (cu melodia "don't know"), aici depinde si de preferintele fiecareia... pupic

| larisu explică (pentru FataCuFitze):

Pai mie nu-mi sta fain cu parul scurt si nici numi place.Am varfurile uscate si de aia vreau sa ma tund daca ma tund in scari arata fain?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca il ai cret nu prea ar fi indicat sa te tunzi...

| faaalyoana a răspuns:

In trepte trebuie sa te tunzi...

| unknownn a răspuns:

Pai te-am vazut la avatar si iti sta bine asa, nu trebuie sa te tunzihappy