| Bybyutzzzz a întrebat:

Hey fetelor, voi ce parere aveti despre crema depilatoare de la farmec, ce avantaje si dezavantaje are?
funda pentru cel mai explicit raspuns

3 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Am incercat crema depilatoare, si nu e cine stie ce.Iti dizolva firele de par.dar dupa iti creste parul mai rapid si mai des.O poti folosi in cazurile in care de grabesti si nu ai timp sa te epilezi.dar nu foarte des.

| Nilvana a răspuns:

Pai eu am folosit-o si este foarte buna dar dezavantajul este ca, creste mai repede si mai mult par.Eu te sfatuiesc sa te epilezi cu epilatorul.Iti mai rareste parul si nu mai creste asa repede! Funda?:*

| a34123 a răspuns:

Hello! Pot sa raspund si eu ca si baiat?laughing... Deci, parerea mea e ca in general miroase urat crema depilatoare :-s...