| anonim_4396 a întrebat:

Hey girls. nu stiu cu ce sa ma imbrak in prima zi de scoala, am ceva pantalon din material asa mai largi is superr m-am gandit sa merg cu aia dar nu-s cu ce bluza s-ar potrivi... ma ajutati big grin? fundita daca imi plk raspuns tongue :*

Răspuns Câştigător
| MeridianDolce a răspuns:

Pff in poza esti super dragutzzatongue iti dua mai multe variante :blugi negry daca aveti voie un top mare si alb cu un numar gol gen kamasa fara maneci, sau un haanorac negru sau roz cu emotikoni pe el sau daca ai merge si cu garfitti niste tenesi sau bascheti garfittti si o ceanta pe umar alba sau negra emoticoni inmioare sau fata din acceia si o curea din lanturi pantaloni scurti de blugi si negri un top panan in ei si o curea pestete top la par fate cum crezi tu ca iti sta mai fain. Sper sati placa vrea varianta.Sa arati fain:*

3 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Pai o sa-ti dau mai multe variante...
Ai putea sa te imbraci asa :
- Daca este cald sa-ti iei o fustita scurta negra, cu o camasa alba cu o curea neagra in talie si cu niste poantofi negri cu toc.
- Daca este mai rece iti iei niste blugi negri stramti cu o camasa cu curea in taslie, niste pantofi gri sau bej cu toc, un sacou gri sau bej ( sa se asoreteze cu panbtofii ).
- Niste blugi stramti sau colanti negri, o bluza gri lasata pe un umar si niste pantofi gri.
Spe ca te-am ajutat. funda? :*

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil nu e indicat (având în vedere că mergi la școală) dar ți-ar sta bine într-o rochie: http://hainefemei.info/online/rochii/. Dacă nu, într-o cămașă specială pentru liceu: http://hainefemei.info/ieftine/topuri/camasi-pentru-uniforma-liceu/

| Andreeutssaaaaaa a răspuns:

Cu o camasa alba