| Adelyna06 a întrebat:

Hey! Îmi puteti recomanda un sampon... balsam ceva? Am parul foarte lung si se incurca foarte repede. Nu pot sa merg cu el desfacut decat daca am peria dupa mine. Si in plus este aspru. Multumesc

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Încearcă șampon de la kallos și ar trebui să îți iei și un balsam.

| Donsavas a răspuns:

Iti recomanda farmaciștii Sau cosmeticienii/medicii dermatologi. Ei se ocupa cu asta.

| Iote a răspuns:

Un sampon mai "moale", nu din cele care usuca. Unul pentru bebelusi e indicat. Si numaidecat balsam. Acesta in inmoaie si il ajuta sa nu se incurce repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie tuns. E deteriorat și uscat.

| dragodana a răspuns:

Salut!
iti recomand L'oreal Elseve Ulei Extraordinar. Aplica uleiul dupa ce au uscat parul cu prosopul, pe lungime firului de par.Sau Nivea Hairmilk spray.

| Andra9pk a răspuns:

Nu ajuta numai sa iti iei un sampon/balsam bun
Parul trebuie hidratat.
Asta o faci cu o masca de par cel mai bine.
Ori facuta in casa, ori cumparata.
+uleiuri de par mereu aplicat pe varfuri.
Mentine-l hidratat si n-o sa il mai simti asa.
Iti spun din experienta.
Al meu acum il periam. dupa 2 minute bagam mana in el si se incurca.(mbine foloseam si placa de par care il usca in exces)