| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Imi puteti recomanda un tratament bun de gene? (Pana acum foloseam ulei de ricin si vitamina E, dar oftamologul mi-a recomandat sa folosesc ceva facut special pentru gene, pentru ca sunt sanse mari ca uleiul sa imi intre in ochi si sa apara niste complicatii la problema pe care o am eu).

Ma gandeam la Bonilash, dar ma gandesc ca poate exista niste seruri si mai eficiente. Ati incercat altceva?
Dau funda, multumesc frumos!❤

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cica Bonilash e foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu exista produse mai eficiente pentru cresterea genelor decat cele care contin Bimatoprost listat printre primele ingrediente. Bonilash e fain pentru ca mai contine si GLYCERIN, PANTHENOL, SILK AMINO ACIDS, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1 si BIOTIN.

Bimatoprost este un medicament pentru tratarea glaucomului, trebuie sa discuti cu medicul tau oftalmolog daca poti sa folosesti acest produs daca ai probleme oftalmologice. Ingredientul irita ochii, in functie de sensibilitatea ta, si e posibil sa ai nevoie de lacrimi artificiale pe perioada folosirii lui.

Citisem un comentariu in care o tipa zicea ca a vazut rezultate in cazul sprancenelor si genelor cu Forcapil. Poti sa le folosesti pe amandoua, sau doar unul din ele, in functie de indicatiile medicului tau.