| ElizaaaX a întrebat:

Hey,imi puteti spune cateva idei de tinute pentru prima saptamana de scoala si ce coafuri as putea purta pentru parul mediu inspre lung? Dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Hmmm pai tinute..eu nu stiu ce ai tu in dulap dar iti pot spune asa.din mintea mea
1.O pereche de blugi cu niste opincute dragute negre in sus o bluza neagra cu dungi albe si pe deasupra un sacoas ceva.
Coafura : parul prins in coada de cal

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Pe maine stiu:
-O rochie in dungi alb si albastru inchis, marinareasca, tocuri..Nude sau negri. platforma sau ortopedice, o jacheta neagra din piele, parul drept si machiaj smokey si buzele nude.

-Daca marti ma vor durea prea tare picioarele nu mai iau tocuri. O sa iau o fusta..Sau jeansi skinny si o bluza mai eleganta.

Voi purta si rochii, jeansi, bluze simple sau elegante. Tocuri.
In nici-un caz adidasi sau imbracaminte sport. exclus.
pa-pa
Succes la scoala.

| ElizaaaX explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Succes si tie :*

| Faruece a răspuns:

Imbraca-te casual, nimic special, trebuie sa fie normal.

| InsertName a răspuns:

Imbraca-te cu ce ai in sifonier. Serios, scoala e pentru invatat.