| anonim_4396 a întrebat:

Hey, imi puteti spune si mie ce tricou/camasa merge la o pereche de pantaloni scurti in carouri rosii cu alb si albastru? si merge combinatia carouri-carouri? TNX

Răspuns Câştigător
| pysullynna a răspuns:

Daca esti mai rap,eu zic ca un tricou alb,sau maiou si o camasa deschiata albastra sau o combinatie de patratele ceva gen,daca esti mai clasic, as prefera un tricou alb mulat si niste tenisi, si poti iesi la agatathappy
sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Nu, nu merge combinatia carouri carouri, deoarece o sa pari ca o tabla de sah. Poti lua un tricou sau camasa alba sau albastra. Succes:*

| little4angel a răspuns:

Incearca un tricou alb / rosu/ albastru simplu. O sa fie mult prea incarcat daca iti pui carouri& carouri. Pentru a fi mai tare si a da look-ului tau ceva original alege si un lantic dragut si niste conversi rosii/ albastrii.

| kissbaby a răspuns:

Buna! pai ai putea sa-ti iei o camasa tot cu acele culori ca sa faci uncostum, iar daca nu ai putea purta un tricou alb, rosu sau albastru!:d
Funditaa?

| Lly_3991 a răspuns:

Tricou simplu alb.dar sa fie simplu.pare prea incarcat dupa.