| TurcoaicaTa a întrebat:

Hey, In prima zi de scoala ma imbrac in blugi cu talie inalta si o camasa si niste tenisi. Ce parere aveti? Voi cu ce va imbracati?

12 răspunsuri:
| corny04 a răspuns:

Buna happy

Da, cred ca esti bine imbracata pentru prima zi de scoala.

| ynna93 a răspuns:

E foarte ok, serios si simplu.

| DianaFP a răspuns:

E cel mai potrivit big grin Adica si eu ma imbrac tot asa laughing

| R0011 a răspuns:

Si eu tot asaa.:* Doar ca s.ar putea sa-mi pun si un papion.thinking

| eatpraylove a răspuns:

Eu imi pun o rochie turcoaz de dantela, destul de scurta cu o curea subtire maro ca sa-mi accentuez talia, si o perche de balerini maro. Mi-e mi se pare plictisitor sa porti bascheti si o pereche de blugi in prima zi de scoala, adica nu asa te imbraci tot anul? Daca tot e prima zi de scoala imbraca-te si tu mai altfel...

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Si eu la fel, ma imbrac cat mai simplu. O pereche de blugi, un hanorac alb si niste tenisi. Si o cordelutablushing.

| Rawwrr a răspuns:

Eu ma imbrac cu niste blugi stramti ( rosii sau verzi, ma mai gandesc ), tenisi si un tricou pe un umar in dungi.

| AleWhatever a răspuns:

La fel laughing

| biancamihaela89 a răspuns:

Cred ca e bine... :)
Eu imi iau un tricou ceva gen http://www.google.ro/......tp?/imgres cu o pereche de pantaloni cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres si ma incalt in niste ghetute putin mai inalte, pana la glezna. Imi bag tricoul in pantaloni si pe astia ii indoi pana la ghete. :)

| eatpraylove a răspuns (pentru biancamihaela89):

Imi place foarte mult outfit-ul! Este absolut superb, nu este plictisitor, dar nici exagerat, exact cum trebuie plus un pic de WOW

| biancamihaela89 a răspuns (pentru eatpraylove):

Multumesc! happy

| nyggaboy a răspuns:

Sincer te imbraci ok pentru prima zi de scoala ..adica nu o sa fie cine stie ce.