| beibigirl a întrebat:

Hey. Intrebare pentru fetele care au mai comandat de la E.L.F
Dupa ce ati dat "finalizeaza comanda", v-a trimis inapoi la cosul de cumparaturi? Va rog raspundeti-mi pentru ca nu sunt sigura ca comanda mea a fost trimisa
Astept raspuns, FUNDA.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu, îmi apărea o pagină cu ceva gen "comanda a fost făcută", mă rog, ceva cu verde parcă.
Uită-te dacă nu scrie ceva pe undeva în vreun colţ, gen "nu mai avem produsul X pe stoc", s-ar putea ca de aia să te ducă înapoi la coş. Sau poate doar nu s-a conectat pagina cum trebuie.
În orice caz, primeşti email cu confirmarea comenzii dacă comanda a fost trimisă.

| beibigirl explică (pentru DakotaRoyse):

Deci dupa ce ai dat comanda ai primit email cum ca comanda a fost trimisa?

| DakotaRoyse a răspuns (pentru beibigirl):

Da, confirmare că au primit comanda, şi apoi că ţi-au şi trimis-o happy

| beibigirl explică (pentru DakotaRoyse):

Aa mersi. eu nu am primit email deloc deci cred ca nu s-a conectat paginalaughing

| DakotaRoyse a răspuns (pentru beibigirl):

Probabil că da. Refă comanda ^^