| Àηđяεëa a întrebat:

Hey! Merge sa comand la ELF si de pe site-ul american? A comandat cineva? Daca da as dori cateva detalii gen pretul si in cate zile ajunge comanda.happy
Funda happy

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Dap, am comandat o baza de machiaj ca a lui IoanaQty de pe youtube.Pretul nu il mai stiu exact, iar comanda mi-a ajuns in aprox. 1-2 saptamani avand in vedere ca vine din America.

| Àηđяεëa explică (pentru AnimeAnnDRa):

Si pretul tot in jur de 9 lei? iar coletul il ti-l trimite tot la posta romana nu?

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru Àηđяεëa):

Deci, coletul a fost prin posta, prin curier mi se pare ca nu exisa.Si mi se pare ca am dat mai mult de 9 lei, vreo 15-20 lei. Ceva in genu'.

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru Àηđяεëa):

Funda; o3? ( :

| Àηđяεëa explică (pentru AnimeAnnDRa):

Mersi :*

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu stiu la ce site te referi, dar e mai complicat sa comanzi din afara.Trebuie sa platesti prin paypal sau transfer bancar si sa ridici coletul de la posta vamala si ajunge intre 2-4 saptamani...