| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Mi-am stors toate cosurile posibile si imposibile de pe frunte... Aveti idee in cat timp vor trece?

Răspuns Câştigător
| Bianncax a răspuns:

Nu o mai face! Mai ales daca nu te ai spalat bine pe maini inainte. Foloseste un tratament si consulta un dermatolog. Stoarcerea nu ajuta

2 răspunsuri:
| GrecuMariaaa a răspuns:

Cosurile nu se sparg ca ramai cu cicatrici. Foloseste Baneocin bulbere, mi l a recomandat doctorul de familie. Baneocin dezinfecteaza, contine antibiotic si vindeca.

| 372837472828 a răspuns:

Iti vor aparea mai multe daca nu ai fost densifectat pe mana si spalat pe fata...trebuie sa fie curat totul. Daca nu ai fost nici. nici risti sa primesti chiar si o raceala intepatoare