| TraficantaDeNutella a întrebat:

Hey happy Pot sa ma vopsesc cu henna ( culoare rosie ) daca acum 3-4 luni m-am vopsit roscat cu vopsea de la garnier?

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu prea cred că o să-ţi iasă culoarea. Poate ceva spălăcit. Indicat ar fi să scapi de tot de culoarea din păr, fie să tunzi din el puţin câte puţin, fie să foloseşti o altă nuanţă de henna, iar apoi pe cea dorită.

| Puffulets a răspuns:

Da!

| ByaBibiutza a răspuns:

Cu henna se vopseste si matusa! Cu rascat. Este facuta din plante si este foarte buna!