| McKenna_Malina_2000 a întrebat:

Hey,Salut.
M-am decolorat astazi la varfuri si m-am vopsit cu vopsea permanenta roscata.
Imi place cum a prins pe blondul de la varfuri insa pe parul meu (saten inchis) arata straniu.
Cam in cat timp o sa revin la culoarea mea naturala ( nu pe partea decolorata)
Exista ceva care poate sa ma ajute sa scap de ea?
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

In primul rand, avand in vedere faptul ca nu stiai daca o sa se potriveasca acea culoare pe nuanta parului tau nu trebuia sa folosesti o vopsea permanenta, acum mai bine du-te la un salon ca sa rezolvi problema decat sa-ti distrugi mai tare parul

| Lioana a răspuns:

Ca sa revii la culoarea naturala vopseste din nou varfurile cu o vopsea de culoarea saten inchis.
Nu poti face altceva.