| XxIulyLovexX a întrebat:

Hey! Sunt pe clasa a 8-a iar săptămâna aceasta, Sâmbătă, trebuie sa mergem sa ne facem pozele pentru albumul foto. Aceasta este prima ședința foto și este în studio. Cum este acolo în studio? Ni s-a spus ca putem sa alegem noi în ce poziții sa stam la poze. Îmi puteți da niște idei de poziții? Cu ce ar trebui sa ma îmbrac, ceva mai elegant sau ceva mai casual? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Daca o sa aveti un fotograf bun o sa va puna el in pozitii astfel incat sa iesiti bine in poze. Si legat de imbracaminte du-ti cu tine 2 tinute : Una eleganta si una Casual.