| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Știti ceva sfaturi pentru creșterea părului în spații libere?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și care ar fi acele "spații liberere"?

și de care păr ar fi vorba?

| alma200033 a răspuns (pentru sierra1):

Din cap

| Bruno92 a răspuns (pentru alma200033):

O poza ne-ar ajuta mult

| sierra1 a răspuns:

| Iluminatti2k20

ai cerut o poză? ai indrăznit asta? or să se revolte la maxim adminii de pe site.
Pe bune, poți să crezi asta (chit că mă ignori, ignorantule)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întreabă-l pe Mihai Traistariu

| Bruno92 a răspuns:

Mergi la un dermatolog drăguțo happy mie mi sa regenerat singur și aveam că i monedă lipsa, acum când mă uit raman mirat dar știam ce am tu nu ști

| Michaeel a răspuns:

Te referi la par copac sau parul din capul omului? Dacă te referi la copacul par: pai nu în spatii libere trebuie un copac sa crească? Unde vrei sa îl crești, în casa? Dacă te referi la cealaltă varianta: ce legătură are spațiul liber cu cresterea parului?

| NMG22 a răspuns:

Daca e vorba de parul din cap poti folosi ulei de ricin, e foarte bun.
Trebuie sa iti masezi scalpul cu buricele degetelor foarte bine, apoi trebuie sa astepti 20-30 de minute si apoi sa te speli pe cap normal.
Te ajuta si sa iti tii parul impletit, mai ales ca sunt atatea coafuri dragute in ziua de azi.