| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Știți vreau,, truc" pentru mărirea, creșterea genelor și sprâncenelor?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îți pot spune că uleiul de ricin nu ajută la lungirea genelor si nici la înmultirea sprâncenelor. E doar un mit.
Dacă vrei efect de gene lungi, cumperi un rimel de calitate/ masscara cu efect de volum și să vezi frumos va fi rezultatul.
Iar pentru sprâncene, dacă le vrei mai voluminoase, lasă-le să crească fără a le pensa. După ce cresc, atât cât permite materialu' genetic, le dai forma dorită, iar dacă ești începătoare, du-te mai bine la un salon.
Dacă vrei să fie mai închise la culoare, există creioane speciale la cosmetice. Există și vopsea specială pentru sprâncene (ca idee, vezi pe internet cum arată).

| Iote a răspuns:

Singurul truc este gene false. In rest, povesti de adormit cumparatorii si de imbogatit vanzatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gene false

| AndreeaMC0718 a răspuns:

Poți folosi ulei de ricin, ulei de cocos sau ulei de măsline. Dimineața și seara se aplică o picătură, poți pune cu degetul sau cu o periuță, e mult mai ok cu periuța. Dacă nu ai, poți curăța un rimel pe care l-ai termina și care nu îți mai trebuie.

| siaaaa a răspuns:

Pentru creșterea genelor:ulei de cocos+Aloe vera(se combina)