| msilvia a întrebat:

A pus cineva pana acum vreo comanda pe dresslink? Exista vreo sansa sa nu imi vina comanda?

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Daca scria ca produsul este in stoc o sa iti vina foarte rar se intampla sa nu fie asa.Te pup bafta daca mai ai nevoie de ceva cunosc pe o faat care se ocupa cu administrarea la acest site imi dai mesaj si te ajut cu drag.

2 răspunsuri:
| msilvia explică (pentru Pufffx):

Super! Poti sa o intrebi daca trebuie sa platesc ceva la vama si cam cat ar fi, ca sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc!

| msilvia explică (pentru Pufffx):

Poti să îmi dai adresa să ta de email sau pe a ei...nu mă deranjează...că nu pot să îţi dau mesaj pe TPU din cauza ca eu sunt utilizator junior iar tu esti senior.