| xPuffy a întrebat:

Acum doua zile mi-au aparut pe fata cateva cosulete mici.Ce imi recomandati pentru ca ele sa dispara cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

,,Lara,Clearasil,lotiunea tonica de la elmiplant,mai este de la farmec, poti intreba si la farmacie, sunt o gramada de solutii tonice dar eu totusi iti recomand,, lara,,[daca vrei sa scapi de cosuri cat mai repede sa nu aplici nicio crema n afara de solutie tonica], sper sa functioneze si la tine

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand o solutie tonica [usuca cosurile]

| xPuffy explică (pentru mona):

Cum se numeste? Dami exemple

| mona a răspuns (pentru xPuffy):

,,Lara,Clearasil,lotiunea tonica de la elmiplant,mai este de la farmec, poti intreba si la farmacie, sunt o gramada de solutii tonice dar eu totusi iti recomand,, lara,,[daca vrei sa scapi de cosuri cat mai repede sa nu aplici nicio crema n afara de solutie tonica], sper sa functioneze si la tine

| ellaells a răspuns:

Zeama de lamaie le usuca.

| Jullykss a răspuns:

Bună.Părerea mea este că cu creme și prosti nu e prea bine să te dai.Ar trebui să încerci cu lămâie sau cu font de ten, pentru că coșurile dispar rapid de la sine.:*

| piciux23 a răspuns:

Mierea este cea mai buna si e si naturala happy

| xPuffy explică (pentru piciux23):

Te referi la mierea care se mananca?laughing

| CuteGirlSweet a răspuns:

Cel mai bun sapun pentru cosuri este sapunul cu SULF... miroase urat dar e bun este aprox.6 lei da e foarte bun...sa te speli cu el in fiecare seara. FUNDAlove strucklove struck