| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si va rog sa imi ziceti ce magazine ieftine cu haine jmechere(cu umarul lasat, colorate, la moda, cool ) laughing din Mall Baneasa.Sunt slaba si imi vin marimile cele mai mici de la adulti. Va rog sa imi ziceti repede.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| quartz1999 a răspuns:

Nu cred ca e asa de mare mallul ca sa intrebi ce magazinewinking. Uita-te si tu ca de aia ai ochiwinking.

| Metallica4ever a răspuns:

Deci ar fi pimkie, h and m, stradivarius, orsay, camaieu, promod si cred ca mai suuuunt, dar astea imi plac mie, si imi sunt bune ca si eu sunt superslaba