| Mickyx3 a întrebat:

Am deja gauri in urechi (sunt fata). Dar as vrea sa imi mai fac 2. Dar mi-e cam frica. Singura in niciun caz nu-mi fac. Am auzit ca poti sa te infectezi sau ma rog. Stiu si fete care au facut asa dar nu vreau sa risc. Am auzit ca pot sa-l fac si la anumite saloane. Insa eu as vrea la spital. Ca asa mi-am facut si primele gauri (lol la 11 ani rolling on the floor ). Dar ar fi ciudat? Adica nu stiu pe nimeni care sa aiba mai multe gauri facute la spital. rolling on the floor Daca totusi pot... Trebuie sa am cu mine cercei de aur sau argint obisnuiti? Sau trebuie din aia medicinali? Si de unde ii iau? laughing Multumesc anticipat pentru raspunsuri. Dau funda :3

3 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Eu mi-am facut a doua gaura in urechea stanga, acasa. Este dureros, dar trece. laughing Este cam ciudat sa te duci la spital mai ales ca ai mai mult de 11. Daca iti este asa de frica, ai putea sa-ti convingi mama, o prietena sau poti singura sa mergi la un salon, iar acolo dupa, sa intrebi ce sa faci mai departe.

| Lavii007 a răspuns:

Iti poti face la spital, nu e nicio ciudatenie. Mai bine ar fi cercei de aur pana se vindeca.winking

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Gaurile de acest tip nu se fac la spital, saloanele de Pierce&Tatoo te pot ajuta si nu costa nici mult ca sa iti faci doar gaura pentru cercei!