| rares6789 a întrebat:

Hey Tpu.Am facut o mare prostie.Cum pot sa imi repar o sprancene,nu se prea observa,dar cum pot sa fac sa creasca repede, cu ce as putea sa le fac sa creasca si in cat timp....Nu pot sa mă opresc din plâns.Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu poti face parul sa creasca mai repede. Oricine sustine altceva este fie escroc, fie cam sarac cu duhul.
Nu ai de ce sa plangi. Lasa plansul pentru fete. Daca te intreaba cineva de ce arata asa, poti spune ca ti-a picat un strop de crazy glue.

| rares6789 explică (pentru SkyPilot):

Dar eu nu observ vreo diferenta

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia este maker permanent. Si creste instant!

| Tantica20 a răspuns:

Ulei de ricin.

| rares6789 explică (pentru Tantica20):

Si o sa creasca cum erau?

| lani222 a răspuns:

Poti sa stimulezi cresterea cu un ser pentu sprancene.